Вчені відкрили ще одну здатність носа

Групa дoслідників ствeрджує, щo ніс людини змінився в xoді eвoлюції, і цe дoпoмoглo людям мігрувaти пo різниx тeритoріяx.

 

Міжнародна група вчених з'ясувала, що людський організм вслед рахунок свого довгого носа споживає удвічі менше води, ніж організм людиноподібної мавпи. Для це повідомили в Сибірському відділенні РАН Обучение з перших рук.

 

Дослідники стверджують, що такі біологічні механізми виробилися після міграції нате спекотні території, після чого у них з'явилася адаптація у вигляді інтенсивного потовиділення. Також зміна раціону харчування та термічна обробка їжі привели давно зменшення кількості споживаної води.

 

Вчені порівняли кількість обміну води в людському організмі і організмі людиноподібних мавп. С целью цього в експерименті брали участь 309 людей різних професій і способу життя і 72 людиноподібних мавпи – шимпанзе, бонобо, горили, орангутанги. У кожному організмі була виміряна споживана і виділена рідина. Розрахунки виходили з урахуванням фізичних навантажень, витрати енергії і стану навколишнього середовища.

 

Таким чином з'ясувалося, що аппарат споживають на 30-50% менше води, ніж мавпи. Миром з цим, людство веде такий а активний спосіб життя, як ці тварини і таким (образом само здатні до інтенсивного потовиділення.

 

Вчені впевнені, що це – окончание природного відбору, який проходив поряд з біологічними і анатомічними змінами. І (тутовое йдеться про зміну форми носа, яка з плоскої, як у мавп, перетворилася в більш подовжену. Ці зміни, вслед за словами дослідників, відбулися 1,6 млн років тому.

 

Довгі носові проходи сучасної людини дозволяють водяній парі, яка утворюється з повітря, що видихається, охолоджуватися і конденсуватися взад у рідину. Тобто, ніс утримує вологу під дни дихання.

 

Важливим є те, що такі еволюції дозволили нашим предкам віддалятися від водних джерел.

 

Раніше повідомлялося, що організм чоловіка самостійно виробляв бахуса) зелье. Це був так званий гипертиреоз автопивоварні.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.