NASA назвало найсерйозніший інцидент у космосі за п'ять років

У рeзультaті вибуxу бaкa рoзгіннoгo блoку Фрeгaт-СБ утвoрилoся 325 уламків для висотах від 100 до 6000 кілометрів.

Вибух бака російського розгінного блоку Фрегат-СБ в травні 2020 року выходит найсерйознішим інцидентом в космосі за п'ять років. Оборона це в четвер, 4 березня, повідомляє РИА Новости з посиланням держи звіт Космічного центру імені Джонсона, який пропитывать в NASA.

"Ґрунтуючись на нових даних, це руйнування виявилося найсерйознішою такою подією вслед останні п'ять років", – йдеться в звіті.

Зазначається, що станом получи и распишись 1 лютого американські засоби спостереження виявили 325 уламків від цього вибуху для висотах від 100 до 6000 кілометрів, з яких в космосі залишилося 309.

Об'єкт, що вибухнув, перебував для орбіті з мінімальною висотою 427 кілометрів і максимальною – 3629 кілометрів і представляв тороїдальний скидний установка баків розгінного блоку Фрегат-СБ, який подле виведенні супутника в космос відокремився після витрачання палива.

Зруйнований армия баків Фрегату-СБ використовувався в липні 2011 року во (избежание доставки в космос обсерваторії Спектр-Р. 10 травня 2020 року в США заявили, що сосуд вибухнув на орбіті 8 травня з утворенням 65 уламків. Пізніше в Роскосмосі підтвердили видимое дело руйнування, зазначивши, що уламки безвыгодный загрожують Міжнародній космічній станції і російським супутникам.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.