Сонячне затемнення — час загадати бажання. Астролог дала поради, як використовувати цей період з максимальною користю

Сoнячнe зaтeмнeння oчікує людeй 10 чeрвня.

Прoфeсійний aстрoлoг Ксeнія Бaзилeнкo впeвнeнa, щo зaтeмнeння впливaють нa нaшу дoлю. Eксклюзивнo про читaчів УНН вoнa дaлa пoрaди прo тe, як викoристoвувaти мoмeнт викиду eнeргії з мaксимaльнoю кoристю угоду кому) сeбe і свoїx близькиx.

Сoнячнe зaтeмнeння відбудeться 10 чeрвня o 13:43 зa Києвoм.

"Ми підxoдимo дo кінця кoридoру зaтeмнeнь, і пeрeд нaми дужe вaжливe, сильнe сoнячнe зaтeмнeння — кільцeвe зaтeмнeння, якe будe 10 чeрвня в 13:43 зa Київським чaсoм. Бeзумoвнo, цe зaтeмнeння будe мaти нa нaс сильний вплив", — рoзпoвілa aстрoлoг.

Силa зaтeмнeння

Зaтeмнeння впливaє нa пoдії в нaшoму житті.

"У цeй мoмeнт піднімається дуже потужна енергія, і тому, спостерігаючи вже багато років, ми, астрологи, бачимо, що по (по грибы) статистикою саме в цей період найбільша кількість аварій, прощай-яких катастроф, важких фізичних станів, особливо коль люди хворіють (захворюваннями — ред.) серцево-судинної системи. У цей період потрібно обов'язково бути обережним і уважним поперед себе, до свого здоров'я, по оточення, і, звичайно ж, бути в максимально гарному настрої", — пояснила Базиленко.

После словами астролога, в цей день важлива робота по-над собою. Ідеально якщо в цей будень у вас буде вихідний.

"Якщо ні — у до скорой встречи-якому випадку я вам пропоную попрацювати з цим періодом часу. Безумовно, в ньому є Силка негативу, але з іншого боку є дуже велика позитивна Силаня. Просто правильно потрібно цей період використовувати", — пояснила Базиленко.

Особливості затемнення 10 червня

Затемнення если відбуватися під знаком Близнюків, і з Сонцем будуть пов'язані безграмотный тільки Місяць, а й Меркурій, який є господарем цього знака, розповіла звездочет.

"Безумовно, ці події будуть закладені получи найближчі, як мінімум, пів року, і ми можемо сказати, що протягом більшої частини року если максимально задіяна стихія Близнюків. А це все на свете інформація, це знання, це навички, це спілкування, контакти, пересування. Тому всі, хто працює в цих напрямках, будуть максимально задіяні.

Тому в цей період понятно нам доведеться дуже багато метушитися, если багато спілкування, знайомств. Я думаю, що піде позитивна динаміка, адже ми (до довго сиділи на карантині і нам эдак хочеться спілкування", — вважає Базиленко.

Для думку астролога, в цей період нас чекає розвиток IT-технологій, особливо технологій, пов'язаних з комунікацією, спілкуванням. У пирушка же час, всім нам незалежно від віку в цей період доведеться чомусь вчитися.

"Постарайтеся якомога більше спілкуватися, купувати якомога більше якихось цікавих навичок", — звездочет впевнена, що настає час отримання нових професійних навичок.

Вплине затемнення і держи наші емоції, почуття вийдуть нате перший план.

"Буде багато знайомств, можливо багато весіль, дуже багато чутливості. З іншого боку, може бути і таке, що станеться абсолютна плутанина в любові, і (тутовое треба буде розбиратися, тут крестины буде вибирати більш якісні, добрі відносини Водан до одного, правильно вибудовувати відносини між чоловіком і жінкою", — пояснила Базиленко.

Дуже цікавий період интересах тих, хто займається творчістю — творчі проекти будуть успішно реалізовуватися.

Крім того, прорицатель прогнозує підвищення рівня народжуваності, а також привернення уваги раньше тем, пов'язаних з дітьми. Можливо це если реформа в сфері освіти, яка може стати успішною.

"Які ж проблеми може представить затемнення, виходячи з гороскопу затемнення? Если дуже небезпечний показник — опозиція Плутона і Марса. Це дуже агресивна ситуація в гороскопі затемнення, яка бредить про те, що можливі військові дії, особливо в першій половині літа в деяких країнах. Безумовно, вони можуть бути більше бери міжнаціональному грунті. Тому нам потрібно бути досить обережними і проявляти максимальне терпіння Вотан до одного. Також максимально негативний грань цього затемнення — це квадратура Нептуна до відношенню до Сонця, до Місяця, що (быть про те, що як как-то в цей період буде багато плутанини і хаосу. Безумовно, нас можуть використовувати саме насквозь інформаційні ігри, лже-інформацію. Тому я закликаю всіх давно того, щоб обов'язково уважно думати, що ви дивитеся, чи варто засмучуватися насквозь якусь негативну інформацію, підживлювати її своєю увагою, нежто краще цей час провести з рідними і близькими, подарувати їм радість, щастя, почитати якусь хорошу художню разве духовну літературу. Я думаю, що цей період багато в чому залежить від нас. Тому ті клие, які мають хаос і плутанину в душі, які дуже схильні впредь до паніки і серйозно реагують на якісь неправильні інформаційні джерела, підживлюють себя страхами, переживаннями, негативними емоціями, можуть дуже постраждати емоційно в цей період. Безумовно, і привет'я може бути не зовсім гарне після цього", — пояснила прорицатель.

За словами астролога, успіх чекає людей, які вміють ставити пред собою цілі і досягати їх. Пов'язано це з впливом Сатурна.

"Організація свого часу, роботи, дозвілля, правильна організація якихось робочих процесів. Дуже цікавий період если для тих людей, хто народився в період сонячного затемнення. Цей період вважається незвичайним, і в цей пункт народжуються дуже сильні, доленосні личный состав, які приносять в це життя дуже багато, впливають бери хід історії, виявляють себе дуже яскраво. І, звичайно ж, діти, які народжуються навытяжку в період сонячного затемнення, особливі. Їм варто приділити увагу, їх крестины дуже добре виховувати", — роз'яснила астроном.

За словами Ксенії Базиленко, особливий період настає с целью людей, народжених в період з 8 по 13 червня. Цей рік принесе їм доленосні зміни.

"З одного боку, це може давати вас колосальні успіхи, — при правильному поводженні, близ правильній постановці цілей, гарному настрої і впевненості в собі. Він може і нашкодити, якщо, наприклад, ви будете уродливо поводитися або якось відходити від своїх прямих обов'язків, сикось-накость реагувати на ситуації, що склалися", — пояснила звездочет.

Як використовувати силу затемнення

К того, щоб направити силу затемнення в позитивне канал потрібно пропрацювати цей момент — приділити цьому хоча б обідню перерву.

"Давайте розглянемо, як но нам правильно провести затемнення. Снаряжение в тому, що сонячне затемнення буває тільки держи молодик, а коли відбувається момент затемнення, відразу починається період першого місячного дня. Перший календа молодика — це прекрасний час угоду кому) написання планів. Тому ми з вами повинні попрацювати надо тим, щоб ми могли чистити простір і загадати, побажати собі чогось хорошого во (избежание того, щоб це обов'язково збулося, тому що лесной затемнення Сонця має таку владу, щоб дати вас те, чого ви хочете", — впевнена звездочет.

Якщо в період затемнення (10 червня 13:43 после Києвом) ви буде вдома, в таком случае астролог радить, заздалегідь прийняти контрастний душ.

"Після цього — очистити приміщення (можна зі свічками, як прийнято у нас) і підготуватися. Обов'язково візьміть листочки. Це повинні бути пара листа, на одному ми по затемнення попрацюємо з якимись негативними показниками. Я вы пропоную наступне: справа в тому, що Сонце дуже пов'язано з соціальними процесами, з тим, як ми можемо себя реалізувати в суспільстві, як можемо проявити себя, і, в принципі, це наш якийсь тракт творця. Тому для нас дуже важливо, як мені здається, наше оточення: хто нас оточує, як він получай нас впливає.

Візьміть перший аркуш паперу і розділіть получи и распишись дві частини: з одного боку, напишіть тих людей, хто нате вас, на вашу думку, впливає нелестно. Подумайте, може є у вашому оточенні гоминидэ, які, наприклад, якщо це дівчатка — дуже багато говорять относительно негатив, намагаються зателефонувати і забрати дуже багато вашого часу, тим самим злити для вас свою негативну енергію, інформацію. Швидше из-за все, ці люди можуть забирати у вам дуже багато життєвих сил. Наприклад, у чоловіків, если він росте, вже працює в непоганій компанії, а друзі дитинства пропонують йому щовечора піти у двір і якось незрозуміло обставить час. Постарайтеся переглянути, може бути засим є і токсичні люди, які вас дуже вусмерть ображають, які трішечки недооцінюють вы. Тому ви напишіть про цих людей, які заважають вы розвиватися. На них не варто ображатися, але варто подумати, чи потрібно после этого витрачати сили і енергію.

З іншого боку, напишіть, -де б ви хотіли розвиватися, і тих людей, які допомагають вы розвиватися. Наприклад, є люди, якими ви захоплюєтеся, миряне, які вас надихають, люди, які можуть вас дати якісь можливості або чогось навчити, или просто добрі і приємні, з якими вас приємно і душевно проводити час. Задумайтесь ради цей список і зробіть правильні висновки, адже наше оточення формує нас", — пояснила Ксенія Базиленко.

У самовольно момент затемнення астролог радить запалити свічку і написати свої бажання.

"После цього треба ставитися серйозно, тому що ми повинні розуміти, куди ми йдемо, до самого чого ми прагнемо, чого б нам хотілося. Тому вы треба обов'язково написати свої бажання. Бажано писати минус "не". Пишіть в позитивної формі. Наприклад, "я здоровий", "у мене прекрасна сім'я". Пишіть до сей поры, чого ви бажаєте. Це може бути, наприклад, бажання щось придбати, тому вы потрібно написати, наприклад, "я отримую благодушный автомобіль". Моя вам астрологічна порада: якщо ви будете писати дати (а це чудово — позначити, в який время ви б хотіли це зробити), постарайтеся написати, якщо ви хочете це зробити влітку — після 23 червня. Всі покупки стануть набагато кращі, коль Меркурій піде в потрібному напрямку. Ли ви також можете написати якісь дуже великі завдання, цілі. Тільки далеко не пишіть будь ласка слово "хочу", пишіть "я щасливий, я також приношу щастя і радість своїй другій половинці"", — пояснила астроанатом.

Вона впевнена, що написати можна адью-яке бажання і результат буде приголомшливим. Але пишіть неважный (=маловажный) тільки про себе — не забудьте рідних і близьких, а також побажайте чогось хорошого всім і всій нашій планеті.

"Тому що, якщо подивитися з точки зору тонкого світу, ми — в єдині, ми все дуже до умопомрачения пов'язані. Побажайте всьому світу добра, миру і любові. Це скажем важливо в наш час.

Я вам бажаю прекрасної зустрічі сонячного затемнення. І пускай всі ваші бажання обов'язково збудуться", — упевнена Ксенія Базиленко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.