В Telegram вийшлo нoвe вeликe oнoвлeння. Зoкрeмa з’явилaся мoжливість викoристoвувaти мeсeнджeр нaвіть бeз нoмeрa тeлeфoну тa встaнoвлювaти глoбaльний тaймeр с целью aвтoмaтичнoгo видaлeння повідомлень у всіх нових чатах.
Про входу без номера телефону використовуються анонімні номери, доступні получи и распишись фірмовій блокчейн-платформі Fragment. В Telegram без участия скромності розповідаються про “нову еру приватності”, але ми занємо относительно сумнівну його безпечність і если видно, наскільки добре аут продумала ефективний захист від зловживань. отенційно це справжня знахідка исполнение) шахраїв та спамерів получай платформі.
Самознищення повідомлень не принимая во внимание жодних слідів (знову-таки ніщо безлюдный (=малолюдный) зникає з інтернету безслідно) з’явилося в Telegram ще у 2013 році, а одним пыхом розробники в межах розширення контролю персональних даних та історією повідомлень додали глобальний регулятор выдержки времени автовидалення для автоматичного очищення всіх нових чатів.
Листопадове оновлення Telegram додало гілки в целях організації обговорень у великих групах, а разом функція оновилася до версії 2.0 — тепер вона доступна в целях груп від 100 учасників і більше. Чтобы зручності групи з гілками відкриваються у режимі з двома колонками, що забезпечує швидкий проход до чатів. Щоб переступить до останньої гілки напролом зі списку чатів, крестины торкнутися нової кнопки з останнім повідомленням.
Загалом а групи тепер мають гілку ради замовчуванням — Загальне, — в якій зберігаються службові повідомлення групи та історія повідомлень перед ввімкнення функції гілок. Ця гілка доступна всім учасникам групи, аби вони мали змогу знайти старіші повідомлення. Адміністратори можуть перейменувати альбо приховати її з основного списку.
Щоб було легше орієнтуватися у списку гілок розробники ввели кольорове маркування — лічильники непрочитаних повідомлень к гілок, які вже відкривали виділені більш насиченим кольором, а пользу кого тих, що ще ні, — менш помітним світлішим.