Хвойні пиломатеріали в Україні: принципи продажу та особливості ціноутворення

Багато виробничих підприємств і приватних майстрів шукають хвойні пиломатеріали для своєї продукції. Це найважливіша для промисловості деревина, за допомогою якої можна реалізувати велику кількість завдань. Раніше доводилося в індивідуальному порядку співпрацювати з лісовими господарствами, але сьогодні ситуація змінилася і ринок продажу деревини став більш ніж прозорим. Торги зараз проходять на сайті Української універсальної біржі.

Хвойні пиломатеріали в Україні: принципи продажу та особливості ціноутворення

Зміна форматів продажу

Суть змін у тому, щоб створити прозорий та надійний ринок, гарантувати всім сторонам взаємодії відмінні умови для реалізації та купівлі деревини. Тут https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodam-pylomaterialy-hvojni-na-ukrainskij-universalnij-birzhi/ можна вивчити докладніше, і навіть проаналізувати алгоритм реалізації дерева. Зміни торкнулися всієї галузей вирубки та подальшої заготівлі деревини.

Раніше доводилося тісно співпрацювати з лісовими господарствами та укладати прямі договори із незрозумілими цінами. Вартість підвищувалася через відкати, які вимагали чиновники та інші представники влади. Через це гроші йшли до кишень недобросовісних людей, а бюджет країни абсолютно нічого не отримував. Так не повинно було продовжуватися, і законодавство зазнало змін.

Переваги хвойних пиломатеріалів

Переважно матеріали виготовляються із сосни, ялинки, ялинки, модрини та кедра. Стовбур хвойних дерев дуже рівний, що є великим плюсом даного матеріалу у виробництві великої кількості заготовок та матеріалів. В Україні найбільше готується саме сосни. Цей матеріал легко обробити, до того ж він активно використовується у будівництві.

Кедрові дошки часто використовуються як основа для виробництва та створення унікальних аксесуарів та декоративних елементів. Гарний малюнок та особлива текстура забезпечать легкість та одночасну надійність у поліруванні.

Принципи торгівлі деревиною

Лісові господарства зобов’язані пройти реєстрацію та акредитацію на сайті Української універсальної біржі, перш ніж організувати торги та підготувати аукціон. Після цього учасники, які є потенційними покупцями, знайомляться з календарем торгів, щоб вибрати для себе оптимальний аукціон та гарантувати перемогу при хорошому збігу обставин.

Учасники можуть брати участь у великій кількості аукціонів, а продавці можуть організувати будь-яку кількість торгів. Необхідно лише повною мірою описувати продукцію, що продається, вказати технічні характеристики і параметри, а також підготувати початкову вартість і крок аукціону.

Наслідки запровадження електронних торгів

Створюється відкритий ринок із гарантією безпеки для кожного учасника. До того ж, вони захищені завдяки біржі, яка виконує роль посередника. Будь-які угоди контролюються представниками біржі, що дозволить створити собі захист і виключити непередбачені обставини. Про проблеми можуть повідомляти самі учасники торгових процесів.

Шанс на перемогу має кожен, бо ринок прозорий. Ніхто до кінця не знатиме, хто саме робить ставку, тому що користувачі знеособлені. Тільки після перемоги та оформлення договорів сторони знатимуть, з ким саме вони мають справу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.